Blog

   

FOTOBUDKA NA STUDNIÓWCE – TYLKO 3 ZŁ!

Zastanawiacie się czy ZABAWA Z FOTOBUDKĄ PODCZAS STUDNIÓWKI to dobry pomysł?

 

Kochani nie ma się co zastanawiać, tylko łapcie za telefon i rezerwujcie dla siebie termin.
Fotobudki mamy TYLKO DWIE, z czego już połowa terminów zaklepana!

 

Jest to doskonały pomysł na urozmaicenie zabawy, na której chcecie się świetnie bawić, a jednocześnie otrzymać dowód tych szaleństw na pamiątkę tego niezapomnianego dnia..­ czy Studniówka nie jest właśnie taką okazją???

 

GWARANTUJEMY

,  nikt z uczniów a nawet grona pedagogicznego nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji spontaniczności oraz szaleństwa.

 

UWAGA!

­ Fotobudka wynajmowana jest na czas a nie na ilość zdjęć, dlatego ­ fotki możecie pykać do woli, ogranicza Was jedynie czas wynajęcia!

 

Tak wiemy, że dużo pieniążków kosztowała Was organizacja Waszego pierwszego balu, dlatego przygotowaliśmy dla Was kalkulację cenową, aby bez ściemy pokazać Wam jak nie wiele potrzeba byście mogli się cieszyć zabawą z FOTOBUDKĄ na STUDNIÓWCE!
 

Kochani rachunek jest prosty:

 
Liczba osób na studniówce­  400 osób *
Optymalny czas wynajmu fotobudki dla 400 osób to 4 godziny.
Cena wynajmu fotobudki na 4 godziny – 1200 zł BRUTTO!
Składka na jedną osobę – 3 zł

*inna liczba osób – inny czas wynajmu/ cena za osobę podobna :)

 
Każda z osób zapłaci JEDYNE 3 zł i otrzymujecie niezwykłą pamiątkę na lata, a do tego świetną zabawę!
Każdy z Was może wykonać po parę zdjęć, a studniówkę opuścić nie z jedną fantastyczną pamiątką ale z kilkoma!!! Na każdy zdjęciu może się zmieścić nawet 10 osób ­ wszystko zależy jedynie od Waszej wyobraźni!

 

Dodatkowo w ciągu 3 dni od Studniówki wykonamy dla Was galerię on­line zabezpieczoną hasłem. Będziecie mieli możliwość odszukać swoje zdjęcia oraz Waszych przyjaciół – jesteśmy pewni, że jeszcze przez długi czas będziecie miło wspominać zdjęcia wykonane przy fotobudce, a decyzja o wynajęciu fotobudki na Studniówkę okaże się strzałem w 10­tkę!!!!