Fotobudka

Mamy przyjemność zaprezentować Wam IMPREZOWĄ FOTOBUDKĘ!
   

grafika1

Co To ???

Najprościej mówiąc, jest to automat fotograficzny z natychmiastowym wydrukiem zdjęć.

Sterowana jest za pomocą dotyku, sercem jest lustrzanka cyfrowa a za wydruk opowiada drukarka fotograficzna (druk zdjęcia trwa tylko 15s!)

Fotobudka to doskonały pomysł na urozmaicenie wesela, urodzin, imprezy firmowej itp. Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji spontaniczności oraz szaleństwa. Nie bójcie się.. nie będziecie sami – zawsze macie do dyspozycji animatora, który rozkręca zabawę i trzyma rękę na pulsie..

Zobacz galerię zdjęć
Jak To Działa ???

Wystarczą cztery proste kroki, aby rozpocząć przygodę w świecie NIEZWYKŁEGO fotografowania.

process-01

STAŃ PRZED FOTOBUDKĄ

Stań przed nią oko w oko, tak, aby widzieć siebie w ekranie. Zaproś przyjaciół, wybierzcie potwornie zabawne gadżety i akcesoria.

WYBIERZ

Wybierz szablon, kolor zdjęcia. Naciskasz  start i..

Nasza fotobudka przenosi Cię w świat zwariowanej zabawy przed obiektywem, a Wy…

process-02

process-03

…ZACZYNACIE SZALEĆ!

Wyzwólcie w sobie pokłady kreatywne a nudzie powiedzcie – STOP! W 5-cio sekundowych odstępach zostaną wykonane 4 zdjęcia… Możecie robić śmieszne miny, zmieniać pozycje, gadżety, co tylko wyobraźnia podpowie..

ODBIERZ PAMIĄTKĘ…

..już po chwili (14s!)otrzymacie gotowy wysokiej jakości wydruk w formacie 10x15cm lub dwa rozcięte paseczki w formacie 5x15cm! Jeden paseczek pozostaje na pamiątkę dla Waszych gości (jako podziękowanie), drugi może upiększyć Waszą księgę gości. Fotobudka wynajmowana jest na czas a nie na ilość zdjęć, dlatego UWAGA! – fotki możecie pykać do woli, ogranicza Was jedynie czas wynajęcia!

process-04

FOTOILUZJON OFERUJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU ILOŚCI ZDJĘĆ I UKŁADU WYDRUKU
Wpadliście na inny pomysł na wydruki? Zadzwońcie lub napiszcie, ustalimy szczegóły i możliwość wykonania
DOPASUJEMY I SPERSONALIZUJEMY DLA WAS GRAFIKI NA WYDRUKU

Macie swój pomysł? Chcielibyście spersonalizować wydruki w inny sposób? Skontaktujcie się z nami!
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU TŁA FOTOGRAFICZNEGO PRZED, KTÓRYM SĄ ROBIONE ZDJĘCIA
tla_3
tla_2

Wykonujemy indywidualne projekty teł fotograficznych za dodatkowa opłatą. Chcielibyście mieć coś wyjątkowego? Zaprojektujemy to dla Was!
FAQ

… czyli o co najczęściej pytacie?

Czy zdjęcia można personalizować indywidualnie?

Oczywiście, że tak. Nasz dział graficzny skonsultuje się z Wami na ok. dwa tygodnie przed planowanym terminem Waszego przyjęcia i wspólnie ustalimy, co chcielibyście umieścić na Waszych wydrukach.

Może to być motyw przewodni z Waszego przyjęcia, symbol, który Was łączy, Wasze imiona, data i nazwa przyjęcia…, co tylko wyobraźnia Wam podpowie…

A jeśli nie macie pomysłu na wydruki z fotobudki – na pewno zaproponujemy Wam coś ciekawego!

Kiedy dostaniemy płytę DVD z imprezy oraz galerię on-line?

Płytę DVD ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami z przyjęcia otrzymasz jeszcze w dniu imprezy. Na płytce znajdziesz wszystkie zdjęcia, nawet te pojedyncze w najlepszej rozdzielczości.

Galerię on-line wykonamy najpóźniej w ciągu tygodnia od Twojej imprezy. Galeria będzie zabezpieczona hasłem i to Ty zdecydujesz, kogo do niej dopuścić. Z galerii można również pobrać zdjęcia w bardzo dobrej, jakości.

Kto obsługuje fotobudkę?

Mimo, że obsługa fotobudki jest dziecinnie prosta – nie martwcie się Wasi goście nie zostaną sami. Zawsze naszą fotobudkę obsługuje doświadczony animator. Wprowadza gości w ten niezwykły świat, zachęca do większego szaleństwa, podpowiada pozycje, miny, pomaga w doborze gadżetów.

Nasz animator czuwa także nad tym, aby goście pozostawili pamiątkę Młodej Parze w postaci zdjęcia oraz wpisu do księgi gości.

Ile kosztuje jedno zdjęcie?

Wynajmując naszą fotobudkę płacicie za czas, a nie za ilość zdjęć, jaka zostanie wykonana. Dlatego macie to szczęście, że fotki możecie pstrykać bez przerwy i na nowo ustawiać się kolejce.

Ogranicza Was jedynie czas wynajęcia fotobudki…

Jakie mogą być formaty wydruków?

Format wydruków zdjęć z fotobudki mogą być dwa. Może to być zdjęcie w formacie 10 x 15cm lub dwa paseczki automatycznie rozcięte w formacie 5cm x 15cm

Układ zdjęć oraz grafika jest dowolna. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami, prześlemy Ci kilka przykładów naszych układów.

Czy można u Was zamówić księgę gości?

Tak współpracujemy z kilkoma firmami wykonującymi profesjonalne, indywidualne księgi gości. Księgi mogą być spersonalizowane specjalnie pod Wasze przyjęcie, wykonane są solidnie, a ich wygląd robi wrażenie…

Czy zożliwy jest podgląd zdjęć w czasie rzeczywistym przez innych gości?

Tak! W opcjach dodatkowych zaproponowaliśmy pokaz multimedialny ze zdjęć z fotobudki w czasie rzeczywistym. Jest to świetny pomysł! Wtedy nie tylko osoby pozujące czy stojące w kolejce bawią się świetnie, ale także te osoby nieśmiałe siedzące przy swoich stolikach mogą obserwować poprzez pokaz slajdów co się TAM naprawdę dzieje…

Czy dojeżdżacie w każde miejsce w Polsce?

TAK! Mimo, że nasza Fotobudka stacjonuje w Lublinie jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce. Gościliśmy już nie raz w Warszawie, Rzeszowie a nawet Koszalinie! Cenę dojazdu ustalimy wspólnie!

Jakie są wymagania techniczne i ile miejsca potrzebuje fotobudka?

Fotobudka, aby mogła działać sprawnie potrzebuje dostępu do prądu oraz ok. 2m x 2m. Jeśli chcielibyście ustawić naszą fotobudkę na otwartej przestrzeni – skonsultujcie się z nami wspólnie ustalimy szczegóły i wymagania.

Czy zapewniacie gadżety?

Tak całe mnóstwo! W swojej ofercie gadżetów posiadamy zarówno te stylowe, eleganckie jak i te kolorowe – śmieszne!

Znajdziecie u nas duży wybór wąsów/okularów/ust na patyku, kapeluszy i peruk, stylowych okularów a także inne…

Ile potrzeba czasu na rozstawienie fotobudki?

Potrzebujemy ok. 40min na rozstawienie fotobudki. Uwaga ten czas nie jest wliczany w cenę wynajmu!

Czy można negocjować ceny?

Jesteśmy ludźmi takimi jak Wy!

Masz pytanie – zapytaj! Masz pomysł – podziel się nim z Nami! Chcesz negocjować – spróbuj! Jesteśmy elastyczni i lubimy wyzwania! :)

Czy zdjęcia mogą być czarno-białe?

Przed wykonaniem zdjęć z fotobudki zostaniesz poproszony przez program o wybranie wydruku zdjęć. Wydruk zostanie wykonany w kolorze lub czarno – biały.

Czy możecie zmontować filmik ze wszystkich zdjęć z przyjęcia?

Oczywiście! Możemy przygotować dla Was filmik ze wszystkich lub tylko z wybranych zdjęć. Szczegóły oraz cena do uzgodnienia!

Czy możliwy jest dodatkowy wydruk wszystkich zdjęć?

Tak możemy dodatkowo wydrukować wszystkie wykonane zdjęcia podczas przyjęcia lub tylko te wybrane. Szczególnie atrakcyjne okażą się wydruki w formie paseczków, ponieważ takiej formy nie wydrukujecie w studiach fotograficznych.