Blog

   

Fotobudka atrakcja na urodziny

Szukasz ciekawej atrakcji na urodziny swoje lub kogoś bliskiego? Chcesz sprawić gościom miłą zabawę a oprócz tego pozostawić wspaniałą pamiątkę?

A Co sądzicie o zabawie z fotobudką podczas urodzin? Pewnie się zastanawiacie czy zapewnienie atrakcji dla ok 15 -20 osób ma sens..

 

Urodziny obchodzimy co roku, ale niektóre są szczególnie ważne i rozpoczynają nowy etap w życiu…Pierwsze urodziny, 18-te..później już co 10 lat…30…40…itd Co raz częściej organizujemy urodziny w gronie osób najbliższych, przyjaciół, co raz częściej zapraszamy gości do klubów, restauracji… Czy zastanawialiście się jaką atrakcję zaproponować swoim gościom aby sprawić, że Twoje przyjęcie będzie niezapomniane???

Fotobudka pozwoli na uchwycenie i utrwalenie tej niezwykłej chwili, Twoi goście oprócz wspaniałej zabawy z fotobudką otrzymają niecodzienną pamiątkę, która na długi czas przypominać będzie to niezwykłe przyjęcie… Grafika, którą przygotujemy zostanie specjalnie spersonalizowana dokładnie pod Twoją uroczystość, kolor fotobudki do wyboru a także format zdjęć…

Wyróżnij się i zaproponuj gościom atrakcje jakiej jeszcze nie znają :)A już nie długo… fotorelacja z naszej Pierwszej urodzinowej imprezki :)